kosiarka marki Ursus

 

Największy polski producent ciągników wkracza do ogrodu! Jak czytamy na stronie www.ursus.com.pl  marka Ursus poszerza ofertę i będzie produkował kosiarki ogrodnicze. 

 

"Zadecydowaliśmy o kooperacji w zakresie urządzeń ogrodniczych z firmą NAC dlatego, że podobnie jak w naszym przypadku jest to typowo krajowa, dynamicznie rozwijająca się spółka, która dysponuje bardzo dobrymi jakościowo wyrobami – powiedział Karol Zarajczyk, prezes URSUS S.A. – Produkty wytwarzane przez firmę NAC stanowią nijako uzupełnienie oferty produktowej URSUSA skierowanej do ogrodnictwa. Dotychczas nasz Brend kojarzył się głównie z ciągnikami oraz szeroko pojętym rolnictwem, obecnie postanowiliśmy poprzez podpisanie tej umowy rozszerzyć swój obszar działania na ogrodnictwo. Współpraca z NAC stanowi gwarancję dostarczenia polskich produktów dobrej jakości sprzedawanych pod brandem URSUSA.

Spółka Ursus SA zawarła z firmą NAC Sp. z o.o. umowę licencyjną na używanie znaków towarowych URSUS przy oznaczaniu wyselekcjonowanej serii produkowanych w zakładach urządzeń ogrodniczych oraz ich sprzedaży i serwisu na terenie Polski oraz pozostałych państw świata.

Dzięki podpisanej umowie spółka Ursus SA otrzyma royalty od sprzedaży urządzeń ogrodniczych produkowanych przez firmę NAC, natomiast NAC uzyska zupełnie nowe możliwości związane z eksploatacją najbardziej znanego w Polsce oraz poza jej granicami brandu."

 

Oby tak dalej!